Açık Kök Meyve Fidanı

Açık Kök Meyve Fidanı

Meyvenin her türlüsünü sitesinde bir araya getiren fidancılık şirketimiz, bu konuda profesyonel çözümler sunuyor. Fidancılık konusunda yılların deneyimine sahibiz ve istediğiniz fidanı en kısa sürede adresinize gönderiyoruz. Açık kök meyve fidanı satın alma işlemlerinde, özel kargo işlemi uygulanmaktadır.

İstediğiniz Fidanı Kargoyla Gönderiyoruz

online fidancılık sektörü ile çiftçinin yanında olan firmamız, oturduğunuz yerden fidan alma imkanı sunuyor. Sitemizde bulunan yüzlerce fidan içerisinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan fidanlar uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Elma, armut, zeytin, kestane, erik, kiraz, kivi, kızılcık, kuş burnu ve benzeri yüzlerce meyvenin fidanları sitemizde sizleri bekliyor.

Dört Mevsim Fidan Hizmeti Sunuyoruz

Açık fidan konusunda uzman ekiplerimiz, iklimsel farklılıkları göz önünde bulundurmaktadır. Satın alma işlemi esnasında elemanlarımızdan iklimsel uyumluluk konusunda bilgi alabilirsiniz. Satın aldığınız fidanın yaşadığınız bölgede ekilip ekilemeyeceği konusunda gerekli bütün bilgileri alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz fidanın mevsimsel özelliklerini uzman personelimizden öğrenebilirsiniz. Kış aylarında ekilen bu fidanlar konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Add a Comment