Ceviz Fidanı

Ceviz Fidanı Çeşitleri Çok çeşitli çeşitler içeren ceviz fidanları bugün kolayca temin edilebilir. Kısacası, Ceviz fidanları Ferraduel Ceviz fidanları, Nonpariel Ceviz fidanları, Ferragnes Ceviz fidanları, Teksas Ceviz fidanları başlıca çeşitler arasındadır.

Ceviz Fidanı

Kısaca Ceviz Fidanları Ferraduel Ceviz fidanı bir Fransız ceviz çeşididir. Çiçeklenme oldukça geç ve sık sık büyük verim ile tercih edilir. Ancak, ikiz iç yapma yeteneğine sahip değildir. Ferragnes Ceviz fidanı,% 30 verimle bir Fransız çeşididir. İkiz yuvalanmış değil. Ferraduel ile birlikte kullanıldığında birbirlerine toz alma kabiliyetleri vardır. Ceviz Fidanı California grubunun en önemli Ceviz olan nonpariel Ceviz fidanı, üretken ve erken olduğu için sıklıkla tercih edilir.

İnce kabukları ile dikkat çeken bu çeşitlilik,% 58-63 arasında bir verime sahiptir. Çifte Ceviz oranı% 5 ile 10 arasında değişmektedir. Texas Ceviz fidanları Nonpareil fidanlarından daha sonra çiçek açar. Ağaçlar oldukça yüksek ve verimli. % 15-30 oranında çift ceviz yapma özelliği dahildir. % 55-60 arasında bir verime sahip olan bu çeşidin küçük meyveleri vardır.

Ceviz Fidanı Çeşitleri

Fidan almak için dolaşmak zorunda kalmadan, çevrimiçi alışveriş sitelerini kullanarak her türlü fidanı güvenle kullanmak mümkündür. Her çeşit fideyi barındıran ve adresinize güvenli teslimat sağlayan bir alışveriş sitesi olan fidanlık.com.tr ile hedefinize ulaşabilirsiniz. Özellikle ceviz fidanlarının satışında başarısını ispatlamış ayrıntılı bir sitedir.

Ceviz Fidanı Nedir?

Carraro çagla Ceviz fidanları, ferraduel Ceviz fidanları, ferragnesler Ceviz fidanları, laurenne Ceviz fidanları, Marta Ceviz fidanları, unoareil Ceviz fidanları ve Texas Ceviz fidanları birçok çeşit ceviz fidanı ile zenginleştirilmiştir. Sitede her türlü fide satan birçok ceviz çeşidinin nakliyesi hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacıyla kolayca gerçekleştirilir.

Ceviz fidanının özellikleri nelerdir?

Her ceviz fidesi türü, orijini, meyve büyüklüğü, yapısı, kabuğu, iç kısmı, verimi, çiçeklenme süreci, depolama süresi, hasat zamanı, tozlayıcılar, fide özellikleri ve her Ceviz fidesinin ekstra özellikleri ziyaretçilere ayrıntılı olarak sunulmaktadır. Bu bilgiler ışığında, her seçici kişinin rahatlıkla alışveriş yapabileceği bir alışveriş sitesi.

Add a Comment