Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtası Çok uzun yıllardan beridir küçükbaş hayvan sektöründe son derece önemli başarılara imza atmaktayız. Gezen Tavuk Gezen tavuk yumurtası üretimi için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınıza en etkili çözümleri sunmaktayız.

Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtası Özellikleri

Doğal yöntemler ile beslenen ve dışarıda serbest olarak gezen tavuklardan elde edilen gezen tavuk yumurtası, günümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Organik yumurta ve gezen yumurta kavramı birbirinden farklıdır.  Tavuk Satışı Gezen tavuk yumurtası normal yumurta ile kıyaslandığı zaman üç kat daha fazla vitamin ve Omega 3 içermektedir. Gezen tavuk yumurtalarında tavuklar tam anlamı ile gün ışığı almakta ve bu da yumurtaların daha kaliteli olmasına imkan tanımaktadır.

Çiftlik yumurtaları, sağlık açısından zararlı olabilmektedir. Özellikle küçük çocukların gelişimi için gezen tavuk yumurtasının tercih edilmesi son derece önemli bir yere sahiptir. Gezen tavuk yumurtası içerdiği protein ve besinler ile anne sütünden sonra gelen en besleyici gıdalar arasında yer almaktadır.

Gezen tavuk yumurtası seçimlerinizi siz de gönül rahatlığı ile bizden yana kullanabilirsiniz.

Add a Comment